Revitalash

W Centrum Urody dostępna jest rewolucyjna odżywka Revitash.

RevitaLash® Advanced

641040-revitalash-advanced-eyelash-conditioner-2-ml-raw
RevitaLash® Advanced to odżywka – stymulujący wzrost rzęs. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze.
Chroniona patentem technologia BioPeptin Complex
Pojemność – 3.5 ml – 6 miesięcy codziennej kuracji
oraz 2.0 ml – 3 miesiące codziennej kuracji
Widoczny rezultat już po 4-6 tygodniach zastosowania.
Nowa formuła RevitaLash® ADVANCED gwarantuje olśniewające efekty działając szybciej niż kiedykolwiek!

Hair Advanced by RevitaLash®

Hair-Box-caponside-600x750
Nowość – Hair Advanced by RevitaLash® odżywka do włosów. Popraw wygląd rzadkich i słabych włosów w kilka tygodni.

Dostępna pojemność – 46 ml.
Opracowanie przez lekarza okulistę Michela Brinkenhoffa odżywki stymulującej wzrost rzęs i brwi RevitaLash zainspirowały dalsze poszukiwania zespołu naukowców produktu, który wzmacniałby włosy skóry głowy.
Zobacz Hair Advanced w sklepie RevitaLash »
Hair Advanced by RevitaLash® to wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia, sprawiając, że włosy stają się pełniejsze i zdrowsze. Produkt poprawia wygląd rzadkich i kruchych włosów.
Sposób użycia
Wystarczy nałożyć dwie porcje pianki na czyste, wilgotne włosy i wmasować w skórę głowy, tam gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i zdrowsze włosy. Nie spłukujemy i układamy włosy jak zwykle.
Skład produktu
Bogaty skład unikalnej odżywki miłorząb japoński, żeń szeń, pigowiec japoński i białka pszenne.

RevitaLash® FINELINE PRIMER

revitalash_fineline_primer_15ml_1
Wypełniający podkład pod makijaż
Athena Cosmetics, ciesząca się pozycją światowego lidera w dziedzinie opracowywania innowacyjnych i funkcjonalnych kosmetyków, stworzyła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi marki RevitaLash.

Dostępna pojemność – 15ml.
Zobacz Fineline Primer w sklepie RevitaLash »
Odżywka stała się przełomem w dziedzinie kosmetologii i wstrząsnęła przemysłem kosmetycznym na świecie, ujawniając duże zapotrzebowanie na kosmetyk do rzęs, który naprawdę działa, ma przyjemność poinformować, że do grona innowacyjnych produktów marki RevitaLash dołączył nowy produkt.
Natychmiastowy efekt jedwabiście gładkiej i elastycznej skóry!
RevitaLash® Fineline Primer
Wypełniająca baza pod makijaż, dająca natychmiastowy efekt gładkiej i elastycznej skóry. Delikatna i jedwabista emulsja opracowana tak, aby zmienić się w doskonały podkład, który sprawi, że drobne linie i zmarszczki na powierzchni skóry staną się miękkie i mniej widoczne, poprawi się kontur twarzy, skóra będzie gładka i elastyczna.
Skład produktu
Ekstrakt z brązowych alg stymuluje syntezę kwasu hialuronowego i uaktywnia się jako „wymiatacz” wolnych rodników, chroni skórę przed utratą elastyczności oraz sprężystości. Trójgliceryd kaprynowy spowalnia utratę wody przez tworzenie specjalnej bariery na powierzchni skóry.

Wordpress themes JazzSurf