Centrum Urody to rodzinna firma stworzona przez pasjonatki kosmetyki, piękna i urody w karzym wymiarze. Przyjdź do nas a profesjonalnie zadbamy o Twoją urodę, ciało i zdrowie. Staramy się aby usługi kosmetyczne w naszym zakładzie wykonane były fachowo, rzetelnie i bezpiecznie, w miłej atmosferze, gdzie klientka może się w pełni zrelaksować. Dlatego gwarantujemy sterylność wykonywanych zabiegów, najlepszy sprzęt kosmetyczny oraz doświadczoną kadrę.

Pomagamy kobietom wydobyć ich piękno i podkreślić urodę, bo kobieta jest niczym diament jest piękna z natury, ale wymaga oprawy, by lśnić pełnym blaskiem…


 

Poczuj się jak Miss!
Salon od 2006 roku współpracuje z Biurem Miss Polonia i Agencją Impresaryną Igo-Art.
Zajmujemy się makijażem na pokazach mody, sesjach zdjęciowych i wyborach miss regionalnych oraz ogólnopolskich. Przez cały rok dbamy o wizerunek Miss Woj. Łódzkiego i delegatek do konkursów międzynarodowych. Współpracujemy również z konkursem na modelkę The Look Of The Year!


 

Historia Centrum Urody

Nasza historia łączy się nierozerwalnie z ulicą piękną Piotrkowską od 1991 roku widnieliśmy jako odrębna firma pod szyldem Gabinet Kosmetyczny „URODA”.

Pierwsza siedziba firmy była przy ul. Piotrkowskiej 40, następnie przez osiem lat przy ulicy Piotrkowskiej 35, obecnie siedziba firmy mieści się przy ul. Piotrkowskiej 22 w samym sercu Łodzi. Od 1.01.2008r. Mama i córka stworzyły razem firmę, która zmieniła nazwę na Centrum Urody E. & J. Myśkiewicz. Gabinet poszerzył swój zakres usług o zabiegi na ciało i nowoczesne urządzenia. Dzięki rodzinnej atmosferze i chęci ciągłego rozwoju stworzyłyśmy miejsce unikalne, miejsce, w którym pragniemy profesjonalnie i ciepło ugościć naszych klientów, sprawiając, że spędzony u nas dzień staje się piękniejszy…

Zatrzymamy czas i damy chwilę relaksu… dla piękniejszego i lepszego życia!

Nasz filozofia
Świat na­leży do ludzi, którzy mają od­wagę marzyć i ry­zyko­wać, aby spełniać swo­je marze­nia. I sta­rają się ro­bić to jak najlepiej.

Paulo Coelho

Oferta
 1. Kosmetyka

 2. SPA

 3. Manicure pedicur.

 4. Opalanie

 5. Wizaż

 6. Pakiety zabiegowe

 7. Metamorfozy

 8. Medycyna estetyczna

 9. Medycyna estetyczna

 10. Cennik

 11. Bony upominkowe

 12. Revitalash

 13. Szkolenia

Zaufali nam
Look
Igo
miss
Nasza kadra
Ewa Myśkiewicz

kosmetolog

Justyna Myśkiewicz-Nowacka

mgr inż. kosmetolog

Dyplomy

Wordpress themes JazzSurf