Manicure i pedicure

Dłonie wystawiane są na różne warunki atmosferyczne i detergenty, stopy niosą nas przez całe życie, dajmy im chwilę wytchnienia. Polecamy luksusowy, relaksujący manicure i pedicure.
Po ciężkim dniu pracy polecamy masaż kręgosłupa, karku i stóp na nowoczesnym fotelu do pedicuru.

 

ZABIEGI NA DŁONIE:

 

P.SHINE – manicure japoński. Skuteczne wzmacnianie i odżywianie zniszczonej płytki paznokcia.
Przy wykupieniu karnetu na 3 zabiegi P.SHINE 4 GRATIS!!!

MANICURE KOMBINOWANY – Nowość w świecie manicure! Zabieg malowania aż po same skórki daje perfekcyjny manicure aż do 2 tygodni bez odrostu.

SHELLAC – rewolucyjny hybrydowy lakier łączący zalety lakieru i żelu w jednym. Manicure utrzymuje się bez skazy i z pięknym do 14 dni. Paznokcie są suche od razu po zabiegu!
Zabieg nie niszczy naturalnej płytki paznokciowej. Marzenie kobiet o idealnym manicure zostały spełnione!

STRIPLAC – rewolucyjny lakier do paznokci!Lakier hybrydowy, nie wymagający zastosowania zmywacza do paznokci oraz innych rozpuszczalników w celu jego usunięcia.Wystarczy podważyć i „odkleić” ! Po jego usunięciu, płytka paznokcia jest zdrowa i nieuszkodzona.

VINYLUX – Rewolucyjny lakier zapewniający tydzień modowej perfekcji! Nakładany bez światła UV i usuwany zwykłym zmywaczem!

ZABIEG PARAFINOWY – zabieg z peelingiem, silnie nawilżający i natłuszczający. Regeneruje zniszczoną i zmęczoną skórę dłoni.

ZABIEG BRZOSKWINIOWY – zabieg składający się z serum, peelingu, kremu i maski. Silnie nawilżający i regenerujący zniszczoną skórę dłoni idealny zimą i po ekspozycji na detergenty.

ZABIEG KWASOWY – głębokie złuszczanie naskórka preparatem kwasowym, wspomagające zniwelowanie posłonecznych przebarwień skóry dłoni. Dłoń staje się gładka i odżywiona.

 

ZABIEGI NA STOPY:

 

PEDICURE – zabieg wykonywany jednorazowymi frezami oraz nowoczesną i najlepszą na rynku frezarką firmy Gerlah, według technik firmy Gehwol i systemu „ Zdrowe stopy”.

CALLUSPEEL – zabieg kwasowy na stopy, pedicure kwasowy z kwasem cytrynowym. Wykonany przy użyciu CALLUS PEEL pedicure ma nie tylko właściwości upiększające , ale także lecznicze. Pozwala łatwo i bezboleśnie usunąć nawet nagromadzony i zrogowaciały naskórek, eliminuje dolegliwości związane z popękaną skórą stóp.

ZABIEG ZASADOWY – Nowość! Pedicure z żelem o odczynie zasadowym świetnie złuszcza zrogowaciały naskórek dając efekt super gładkich stóp. Zabieg zakończony jest specjalnym kremem z mocznikiem, który nawilża i zmiękcza skórę stóp.

ZABIEG PARAFINOWY – zabieg z peelingiem, silnie nawilżający i natłuszczający. Regeneruje zniszczoną i zmęczoną skórę stóp.

ZABIEG GREJFRUTOWY – niezwykle aromatyczny zabieg, pozwalający na chwilę relaksu. Przeznaczony do stóp wymagających intensywnego odświeżenia. Peeling, serum i maska. Zabieg wygładza i odżywia skórę, odbudowuje barierę hydrolipidową skóry.

Wordpress themes JazzSurf